Proč používat tepelně-izolační systémy?

Kontakty

ASPRO

 

ASPRO družstvo služeb a prací

Horní Jasenka 131
755 01 Vsetín

 

mobil: +420 603 574 851
mobil: +420 603 849 115

e-mail: aspro@aspro.cz

 

IČ: 13643886
DIČ: CZ13643886

Proč používat tepelně-izolační systémy?

S postupným nárůstem energetických nákladů se stanou stále zajímavějšími takové výrobky, které budou pomáhat k tomu, aby vůbec nedocházelo ke spotřebě energie, ale v první řadě k jejím úsporám. V oblasti staveb domů jsou v téomto ohledu na předních místech izolační systémy Capatect. Zabezpečují dosahování minimálních tepelných ztrát a tím i nízkých nákladů na vytápění. A to je důležité a pozitivní nejen pro rozpočet domácnosti, ale i značně žádouicí z národohospodářského hlediska i z hlediska politiky ochrany životního prostředí. Systémy Capatect se přitom orientují nejen na paragrafy zákonů, ale i na požadavky budoucnosti: takzvané nízkoenergetické domy, jejichž význam vzrůstá, kladou na tepelnou ochranu vyšší požadavky, než je nutné ze zákona. Pomocí izolačních systémů Capatect se dosahuje i tohoto zvýšeného požadavku.

Napsali o nás

Tepelná čerpadla v regionální televizi

V současné době můžete v Regionální televizi sledovat náš spot o tepelných čerpadlech a jejich výhodách.

Jak ušetřit za teplo statisíce ročně

Přečtěte si článek z týdeníku Jalovec, který vyšel 2.4.2012, o možnostech úspory statisíců korun ročně pro bytové domy pomocí instalace tepelných čerpadel.

Fotovoltaická elektrárna na hale ASPRO

Prohlédněte si video o instalaci fotovoltaické elektrárny na střeše půjčovny lešení firmy ASPRO ve Vsetíně na Bobrkách. Video můžete prohlédnout zde.