Zateplování

Kontakty

ASPRO

 

ASPRO družstvo služeb a prací

Horní Jasenka 131
755 01 Vsetín

 

mobil: +420 603 574 851
mobil: +420 603 849 115

e-mail: aspro@aspro.cz

 

IČ: 13643886
DIČ: CZ13643886

Zateplování fasád

Zateplování

Komplexní zateplení budov

Úspory energie jsou v současné době jedním ze stěžejních stavebních témat. Izolační systém šetří peníze jak při pořízení domu, tak i u každoročních nákladů na vytápění. Základem pro tyto úspory je zejména kvalitní zateplení obálky budovy.

Firma ASPRO jiiž dvacet let poskytuje služby v oblasti zateplování budov a to zejména obvodových plášťů. Nabízíme dodávku a montáž komplexních zateplovacích systémů nejvyšší kvality se zárukou až 10 let. Pracujeme s prověřenými systémy špičkových evropských výrobců, které jsou zařazeny do kvalitativní třídy A a používáme pouze omítky s biocidními přísadami, jenž zabraňují vzniku plísní na fasádě.

Používáme zejména prověřené systémy od firem STO, BAUMIT, WEBER - TERRANOVA, CAPAROL.

Provádíme také zateplení střech, půd, sklepů a výměnu oken. Dokážeme pro Vás zajistit revitalizaci domu od A do Z.

Návrh těchto opatření dokážeme provést přímo na míru pro Váš objekt a zpracováním energetických výpočtů pro Vás spočítat reálné roční úspory energie i financí.

Napsali o nás

Tepelná čerpadla v regionální televizi

V současné době můžete v Regionální televizi sledovat náš spot o tepelných čerpadlech a jejich výhodách.

Jak ušetřit za teplo statisíce ročně

Přečtěte si článek z týdeníku Jalovec, který vyšel 2.4.2012, o možnostech úspory statisíců korun ročně pro bytové domy pomocí instalace tepelných čerpadel.

Fotovoltaická elektrárna na hale ASPRO

Prohlédněte si video o instalaci fotovoltaické elektrárny na střeše půjčovny lešení firmy ASPRO ve Vsetíně na Bobrkách. Video můžete prohlédnout zde.